ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Spotkania

Spotkanie z Adamem Pańczukiem

2013-09-05
0 komentarzy
0
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Spotkanie z Adamem Pańczukiem
Stowarzyszenie fotograficzne FotoBzik wraz z Małopolskim Ogrodem Sztuki zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu !ART COME OUT!

Tym razem gościem będzie znakomity fotograf, Adam Pańczuk. Urodzony w 1978 r., absolwent Akademii Ekonomicznej i Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu na Wydziale Komunikacji Multimedialnej. Na codzień członek kolektywu Sputnik Photos. Jego specjalnością jest fotografia dokumentalna, prowadzi pracownię fotoreportażu w Akademii Fotografii. Na swoim koncie ma liczne nagrody w konkursach fotograficznych m.in. Magnum Expression Award, Lens Culture International Exposure Awards, Grand Press Photo, BZ WBK Press Photo, Fotofestiwal w Łodzi, National Geographic, Newsreportaż. Został także wyróżniony w 2011 roku przez brytyjski magazyn British Journal of Photography jako jeden z najbardziej obiecujących fotografów na świecie.

Spotkanie odbędzie się 8 września 2013 r. o godzinie 18:00 w Małopolskim Ogrodzie Sztuki przy ul. Rajskiej 12 w Krakowie. W trakcie spotkania będzie możliwość zakupu najnowszego wydawnictwa Adama Pańczuka – "Karczeby".

Strona wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl