ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Spotkania

Fujifilm zaprasza na pierwszy Zlot Fujifilm X

2015-08-07
0 komentarzy
16
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Fujifilm zaprasza na pierwszy Zlot Fujifilm X
Fujifilm zaprasza wszystkich posiadaczy aparatów serii Fujifilm X na dwudniowy zlot fotograficzny w Poznaniu

Pierwszy Zlot Fujifilm X odbędzie się w dniach 12-13 września nad Jeziorem Maltańskim w hotelu HP Park w Poznaniu. Fujifilm zapewni uczestnikom bogaty plan warsztatowo-rozrywkowy, spotkania poprowadzą znani fotografowie. Udział jest bezpłatny, uczestnik pokrywa jedynie koszt noclegów i  obiadów. W Grand Prix Zlotu do wygrania będzie aparat Fujifilm X-T10. "Zorganizowaliśmy to wydarzenie, pierwszy tego typu Zlot Fujifilm X w Europie, z myślą o lojalnych użytkownikach serii X. Chcemy Wam pokazać, jak wiele dla nas znaczycie i jak ważnym motorem jesteście dla rozwoju aparatów i obiektywów Fujifilm. Chętnie posłuchamy Waszej opinii dotyczącej sprzętu". – mówi Tomasz Taberski, senior product manager w Fujifilm.

Aby wziąć udział w warsztatach, wystarczy:

 • być posiadaczem dowolnego modelu aparatu Fujifilm serii X,
 • zarejestrować się na stronie warsztaty.fujifilm.pl,
 • pobrać formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie warsztaty.fujifilm.pl), wypełnić go i przesłać na adres warsztaty@fujifilm.pl - do dnia 25.08.2015,
 • dokonać opłaty za nocleg, obiady (12, 13.09) do dnia 25.08.2015,
 • przybyć ze zgłoszonym modelem aparatu na Zlot.

Fujifilm umożliwi uczestniczenie w warsztatach osobom nie korzystającym z noclegu i wyżywienia, a o zakwalifikowaniu tych osób decydować będzie jakość przesłanych zdjęć podczas rejestracji.

Agenda zlotu

12 września 2015 – sobota

 • g. 12-14 – zakwaterowanie w hotelu, obiad (obiad opłaca uczestnik)
 • g. 14-17 – warsztat z fotografii modowej i portretowej z fotografem Wojtkiem Wojtczakiem i z udziałem modelki
 • g. 17:30 – 22 – spacer fotograficzny z fotografem Pawłem Kosickim, kolacja (za kolację uczestników zapłaci Fujifilm)

13 września 2015 – niedziela (nocleg opłaca uczestnik)

 • g. 8-9 – śniadanie (śniadanie jest w cenie pokoju)
 • g. 9:30-12 – warsztaty z fotografii natychmiastowej (INSTAX) z fotografem Filipem Ćwikiem
 • g. 12-16 – fotografia sportowa podczas Poznań Bike Challenge: http://bike.poznan.pl/ + obiad (za obiad zapłaci uczestnik)
 • g. 16-18 – wykład o prawie autorskim

Fujifilm zastrzega możliwość zmiany agendy. W przypadku dużej liczby zgłoszeń, warsztaty będą się odbywać w formie modułów, co zapewni uczestnikom komfort podczas spotkań z fotografami.

Warsztaty z fotografii modowej, spacer fotograficzny, fotografia sportowa

Wojtek Wojtczak i Paweł Kosicki to znakomici fotografowie, ambasadorowie Fujifilm, którzy zawsze mają ciekawe wskazówki dla swoich kursantów. Każde zajęcia z nimi to porządna dawka inspiracji i wiedzy.

Podczas warsztatów uczestnicy korzystają ze swoich aparatów/obiektywów, a także innych modeli aparatów i obiektywów, które dostępne będą do testów, m.ni.: X-T10, X-T1, XF90, XF16-55, XF50-140, XF23, XF56. Liczba modeli testowych jest ograniczona. Swoje umiejętności w fotografii sportowej uczestnicy będą szlifować podczas zawodów Poznań Bike Challenge, którego trasa prowadzi w okolicach Jeziora Maltańskiego.

Grand Prix Zlotu - aparat Fujifilm X-T10

Za najciekawsze zdjęcie wykonane podczas zlotu Fujifilm przyzna atrakcyjną nagrodę - najnowszy aparat Fujifilm, model X-T10 z obiektywem XC16-50. Zwycięską fotografię wybiorą prowadzący warsztaty: Filip Ćwik, Paweł Kosicki, Wojtek Wojtczak.

Warsztaty Instax

Filip Ćwik to jeden z najbardziej znanych polskich reportażystów. Był fotoreporterem Newsweek Polska. Robi portrety najsłynniejszym politykom, artystom, biznesmenom. Od ponad 10 lat pracuje na materiałach natychmiastowych. Podczas warsztatów pokaże ciekawe projekty wykonane aparatami Instax Mini i Wide. Uczestnikom zostaną udostępnione aparaty Instax Mini i po jednym filmie (10 zdjęć). Po wykładzie Filip Ćwik poprowadzi część praktyczną, podczas której uczestnicy sprawdzą swoje siły w fotografii natychmiastowej.

Za najciekawsze zdjęcie wykonane podczas warsztatów prowadzonych przez Filipa Ćwika jego autor wygra aparat Instax mini 8 z filmem. Zwycięską fotografię wybierze Filip Ćwik.

Serwis

W trakcie trwania Zlotu jego uczestnicy będą mogli skorzystać z podstawowych usług autoryzowanego serwisu Fujifilm (czyszczenie matrycy, upgrade oprogramowania, ogólny przegląd, czyszczenie). Dodatkowo uczestnicy dostaną zniżkę na pełną usługa serwisową.

Ceny - 250 zł/os w dwuosobowym pokoju z obiadami

Uczestnicy opłacają: obiad 12.09 (49 zł), nocleg ze śniadaniem (300 zł/pokój dwuosobowy + śniadanie dla 2 osób w niedzielę lub 260 zł/pokój jednoosobowy + śniadanie dla 2 osób w niedzielę), obiad w niedzielę (49 zł)

Formularz zgłoszeniowy do pobrania jest na stronie warsztaty.fujifilm.pl. Należy go wypełnić, zeskanować i do 25.08.2015 wysłać na adres warsztaty@fujifilm.pl. Opłaty należy dokonać kartą kredytową lub przelewem na nr konta hotelu: 47 1500 1621 1216 2000 1629 0000

Zlot odbędzie się w Hotel HP PARK***, ul. abpa A. Baraniaka 77, 61-131 Poznań. Hotel HP Park położony jest nad Maltą, zaledwie 4 kilometry od centrum Poznania. Wokół obiektu rozciągają się wspaniałe tereny rekreacyjne.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl