ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Inne

Serwis Fotolia w nowej odsłonie

2015-05-22
0 komentarzy
0
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Serwis Fotolia w nowej odsłonie
Fotolia, internetowy bank zdjęć informuje o nowych funkcjonalnościach i ulepszeniach w serwisie i na blogu

Jesteśmy bardzo podekscytowani, aby pokazać Wam nową wersję naszej strony internetowej oraz bloga. Najnowsze zmiany są ważne zarówno z punktu widzenia klientów, jak i dostawców Fotolia. Oto krótkie podsumowanie nowych funkcjonalności i ulepszeń, które mają na celu ułatwienie przeglądania, zakupu i dostarczania plików.

Sprawniejsze przeglądanie

Zmieniony został sposób przeglądania zdjęć, teraz podgląd jest znacznie większy i jaśniejszy, pozwalając na bardziej szczegółową ocenę czy obraz jest interesujący. Nie podoba się ta funkcja? Wystarczy po prostu wyłączyć opcję podglądu.  

Układ witryny jest łatwy do nawigacji dzięki przejrzystej i intuicyjnej funkcjonalności, aby zagwarantować, że znajdziesz idealny, kreatywny plik na potrzeby swojego projektu. Ci, którzy szukają trochę inspiracji, mogą ją znaleźć bezpośrednio na stronie głównej Fotolia. Niektóre z naszych najbardziej popularnych kategorii są wyświetlane wizualnie, co pozwala obejrzeć szereg obrazów związanych z określonym tematem. Regularnie aktualizowane, zapewnią, że zawsze dostaniesz nowy, inspirujący koncept!

Łatwiejsze wyszukiwanie

Wszystkie filtry wyszukiwania, które wcześniej znajdowały się po lewej stronie, znajdują się obecnie w nagłówku, powyżej wyświetlanych obrazów, i są dostępne z rozwijanego menu. Pozwala to przede wszystkim zmienić filtry zanim uruchomimy wyszukiwanie.

Efektywne aktualizacje zakupowe

Teraz każdy produkt Fotolia, taki jak zdjęcia czy pliki wideo, oferowany serwisom korporacyjnym jest przejrzyście pokazany. Przegląd poszczególnych usług (pakiety kredytowe, abonamenty, itp.) jest tak zaprezentowany, aby zagwarantować użytkownikowi pakiet, który odpowiada jego potrzebom w najszybszy i najbardziej efektywny sposób. Usunęliśmy stronę sprawdzającą, umożliwiając pobranie obrazu bezpośrednio z koszyka. Od momentu, gdy zdecydujesz się na zakup obrazu, lub, jeśli chcesz zaczekać, ale nie chcesz go zgubić, wystarczy dodać go do ulubionych; wybierz galerię, do której chcesz go dodać bezpośrednio na stronie obrazu, co pozwala na bardziej zorganizowane zarządzanie swoimi plikami.

Informacja dla dostawców

Jeśli jesteś dostawcą Fotolia, z pewnością zgodzisz się, że potrzebujesz dużo informacji, aby zamieścić swoje pliki. Nowe sekcje informacyjne dla dostawców gromadzą wszystkie informacje w jednym miejscu, zapewniając, że przesłane pliki są właściwe pod kątem tematycznym, technicznym oraz w odpowiednim formacie. Wnikliwie przeglądaj oraz monitoruj i analizuj sprzedaż, aby skorzystać z tej wiedzy przy planowaniu przyszłych sesji.

Na nowych dostawców czekają wyraźne instrukcje krok po kroku podkreślające, jak zacząć i wysyłać swoje pliki do serwisu. Im szybsze i bezproblemowe to się staje, tym szybciej zdjęcia trafiają na stronę, a co za tym idzie, mają większe szanse na sprzedaż!

Re-design bloga

Zmianie uległ nie tylko wygląd naszej strony, lecz także naszego bloga, który w nowej odsłonie pozwala na szybkie znalezienie interesujących artykułów, dzięki zaktualizowanym kategoriom, jak również poprawionemu układowi wizualnemu.

Szukaj treści w czterech nowych kategoriach:

  • Fotolia – wszystkie nowości i nowe aktualizacje w zasięgu ręki
  • Dostawcy - odkryj porady i aktualności przeznaczone specjalnie dla dostawców
  • Zainspiruj się - galeria inspiracji z kreatywnego świata
  • Nauka - szukaj tutoriali przeznaczonych dla fotografów i designerów

Nowy, odświeżony blog Fotolia możecie obejrzeć tutaj. Chętnie dowiedzielibyśmy się co myślicie - po prostu dajcie nam znać na Facebooku, Twitterze lub Google+!

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl