ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Warsztat / Teoria

Kreatywne sposoby na piękne krajobrazy

2015-05-07
5 komentarzy
203
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Kreatywne sposoby na piękne krajobrazy
Macie już dość oglądania krajobrazów fotografowanych wciąż w tym samym stylu? Pokażemy Wam kilka nowych technik, które szablonowe widoki odmienią nie do poznania

Fotografia krajobrazowa rządzi się swoimi prawami, wśród których królują takie jak fotografowanie o wschodzie lub zachodzie słońca czy trójpodział i zasada złotego środka. Jednakże są także reguły niepisane, które sprawiają, że zdjęcia zyskują zupełnie nowy wymiar. Nie ma nic złego w trzymaniu się klasycznych kanonów, ale często mogą prowadzić one do rutyny i sprawiać, że za każdym razem będziecie powtarzać te same zabiegi kompozycyjne – pojedynczy budynek na pierwszym planie, rozmytą wodę itp. Dlatego zebraliśmy kilka technik, które mogą tchnąć w Wasze zdjęcia krajobrazowe nowe życie.

Przedstawiamy wiele ciekawych porad dotyczących oryginalnego ujmowania tradycyjnych krajobrazów, od fotografowania dolin po zdjęcia górskich szczytów, jednakże większość z nich można stosować niezależnie od lokalizacji. Nie bójcie się eksperymentować - nigdy nie wiecie, kiedy może się okazać, że działacie z pełną swobodą i sami tworzycie techniki, które nadadzą Waszym zdjęciom osobliwy charakter.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl