ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Saramonic Blink500 B5/B6 - bezprzewodowe zestawy audio z wejściem USB-C

2020-02-04
27 komentarzy
90
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Saramonic Blink500 B5/B6 - bezprzewodowe zestawy audio z wejściem USB-C
Saramonic wprowadza na rynek kolejną wersję bezprzewodowego zestawu audio Blink500 B5, tym razem do smartfonów z wejściem USB-C

Saramonic Blink500 B5 to bezprzewodowy zestaw audio, w skład, którego wchodzi odbiornik, nadajnik oraz mikrofon krawatowy. System zapewnia wysokiej jakości dźwięk podczas nagrywania, vlogów, prezentacji czy wywiadów.

Model B5 jest skierowany wyłącznie do filmujących urządzeniami mobilnymi systemu Android z wejściem USB-C. Odbiornik z nadajnikiem paruje się w łatwy sposób tylko jeden raz. Zasięg systemu to 50 metrów na wolnej przestrzeni.

Odbiornik (RXUC) to najmniejszy i najlżejszy (11 g) element systemów bezprzewodowych produkowanych na ogólnoświatowym rynku. Nadajnik (TX) posiada wbudowany mikrofon z możliwością regulacji głośności na bocznym panelu. Czułość wbudowanego mikrofonu jest określana do -42 dB, co sugeruje użytkownikowi umieszczenie nadajnika blisko aparatu mowy. Do zestawu producent dołącza mikrofon krawatowy z mocowaniem, w celu uchwycenia jeszcze lepszych wartości brzmieniowych oraz możliwości jego ukrycia.

Ładowanie nadajnika odbywa się przy pomocy kabla USB-A/USB-C od dowolnego źródła zasilania, takiego jak laptop, komputer czy tradycyjna ładowarka. Odbiornik zostaje zasilany bezpośrednio z urządzenia, ponieważ nie jest wyposażony w wbudowaną baterię.

Zestaw B5 z odbiornikiem RXUC i nadajnikiem TX kosztuje 859 zł, a B6 z dwoma nadajnikami 1075 zł.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl