ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Artykuł promocyjny

Moje Zalamo: Ann Marie Frames

2018-04-05
0 komentarzy
7
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Moje Zalamo: Ann Marie Frames
Z systemu Zalamo korzystam od ponad 2 lat. Spróbowałam zachęcona darmową wersją demonstracyjną. Dziś nie wyobrażam sobie bez niego pracy z klientami!

PROfil

Anna Maria Rygało
Fotograf ślubny. Absolwentka klasy filmowo-fotograficznej oraz studiów zootechnicznych, do zdjęć wróciła zawodowo w 2014 roku. Łowi emocje – głośny śmiech i szczere łzy. Zakochana w zakochanych. Zajmuje się głównie fotografią okolicznościową i rodzinną. AnnMarieFrames.pl

Platforma Zalamo przyczynia się do usprawnienia komunikacji z Młodymi Parami przed i po zleceniu ślubnym. Przede wszystkim pozwala na to, aby obie strony otrzymały to, czego oczekują.

Przed wielkim dniem

Rozpoczynam do strony narzeczeńskiej, która daje klientom możliwość łatwego przekazania informacji na temat dnia ślubu gościom, czy podzielenia się zdjęciami z sesji narzeczeńskiej, przy okazji promując nas przez logo odsyłające na naszą stronę. Po ślubie w witrynie pojawia się link do galerii chronionej hasłem, dającej możliwość zamawiania odbitek z wybranego laboratorium z prowizją dla nas, czy udostępniania zdjęć z naszym logiem i linkiem. Organizer dostępny na zapleczu strony pomaga Młodym Parom opanować przedślubny chaos. Oba te aspekty spotykają się z ciepłym przyjęciem przez klientów i pozytywnie wpływają na odbiór kompletności usługi. Formularze z pytaniami do Młodej Pary, które możemy utworzyć w systemie, pozwalają poznać szczegóły przebiegu dnia ślubu i lepiej przygotować się do pracy.

Szybka selekcja

Możliwość przesłania Nowożeńcom podglądu zdjęć po selekcji pozwala na wspólne tworzenie ostatecznego kształtu reportażu. Mamy możliwość zasugerowania szczególnie udanych ujęć, jednak w moim przypadku to klienci wybierają większość zdjęć, które ostatecznie chcieliby zobaczyć po obróbce. Skutkuje to często dodatkowym zarobkiem, wynikającym z wyboru większej ilości zdjęć, niż obejmuje dany pakiet ślubny gdy nie mogą się zdecydować.

Wygodna postprodukcja

Bardzo cenię sobie możliwość eksportu selekcji dokonanej przez klientów bezpośrednio na dysk czy do Lightrooma. Pozwala to na natychmiastowe przystąpienie do pracy. Można je również wykorzystać do tworzenia fotoksiążek i fotoalbumów w kreatorze Zalamo. Przesłanie projektu do zatwierdzenia przez klientów, czy bezpośrednio do wybranego producenta to teraz kwestia jednego kliknięcia myszy. Również przepływ informacji o ewentualnych poprawkach, czy akceptacji zdjęć do publikacji stał się bezproblemowy i płynny. Ważnym dla mnie czynnikiem jest również możliwość natychmiastowego przekazania klientom paczki zdjęć w formie elektronicznej – eliminuje to konieczność kupowania przestrzeni na wirtualnych dyskach.

Artykuł powstał przy współpracy z www.zalamo.com

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl