ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Polaroid Pop - cyfrowe podejście do tradycyjnych polaroidów Jan Wodziński

2017-01-06
0 komentarzy
12
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Polaroid Pop - cyfrowe podejście do tradycyjnych polaroidów
Nowy Polaroid Pop to lifestylowy wygląd, 20-megapikselowa matryca i natychmiastowy wydruk w rozmiarze 3,5 x 4,25 cala

O powracającej modzie na aparaty do fotografii natychmiastowej pisaliśmy już wiele razy. Producenci nie ustają w tworzeniu coraz to nowych aparatów tego typu - tym razem Polaroid prezentuje swój najnowszy model.

Polaroid Pop jest cyfrowym urządzeniem, które ma być pomostem między sentymentem do "analogowych" czasów a nowoczesnością i funkcjonalnością. Używając nowoczesnej technologii ZINK Zero Ink "wypluwa" on tradycyjne zdjęcia z białą ramką o wymiarach 3,5 x 4,25 cala. Nowy aparat od Polaroida, oprócz swojej standardowej funkcji jaką jest wykonywanie fotografii natychmiastowej jest też prostym aparatem cyfrowym, idealnym na imprezy czy wyjazdy. Posiada on 20-megapikselową matrycę CMOS oraz system stabilizacji obrazu.

Używając nowego Polaroida możemy także kręcić filmy w jakości HD (1080p), a funkcje aparatu kontrolować można przy użyciu dotykowego wyświetlacza LCD o przekątnej 3,97 cala. Jak na nowoczesny aparat kompaktowy przystało, Polaroid Pop wyposażony jest w Wi-Fi oraz Bluetooth a za przechowywanie danych odpowiadają karty microSD. Posiada on także samowyzwalacz, lampę błyskową LED oraz trzy tryby fotografowania - kolorowy, czarno-biały oraz w sepii.

Nowy Polaroid będzie dostępny na rynku w czwartym kwartale bieżącego roku. Jego cena nie została jeszcze ogłoszona.

Jan Wodziński

Miłośnik polskich gór i dobrego, najczęściej wysokokalorycznego jedzenia. Odnajduje piękno w każdej ze sztuk, lecz najbardziej pociąga go fotografia - w szczególności modowa i portretowa. Jest fanem nowoczesnych technologii, który z sentymentem patrzy na analogową przeszłość.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl