ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Inne

DxO Optics Pro Elite 9 dostępny za darmo! Jan Wodziński

2016-12-05
60 komentarzy
255
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
DxO Optics Pro Elite 9 dostępny za darmo!
Jeden z najbardziej cenionych programów do obróbki plików RAW przez ponad dwa miesiące jest dostępny do pobrania zupełnie za darmo

Optics Pro jest programem wydawanym przez firmę DxO - znaną między innymi z jednej z największych baz testów sprzętu fotograficznego. Oceny, które wystawiane są przez tę firmę aparatom i obiektywom traktuje się jako rzetelny i trafny wyznacznik jakości testowanego hardware'u. Jakość i renoma wyżej wymienionej firmy przekłada się bezpośrednio na wydawany przez nią software, który wraz z Capture One oraz Lightroomem jest najbardziej cenionym programem do wywoływania RAW-ów. Teraz po raz kolejny dostępny jest do pobrania za darmo.

Oprogramowanie DxO Optics Pro znane jest między innymi z zaawansowanego modułu korekcji wad optycznych obiektywu, które uwidaczniają się na fotografiach, a także z bardzo wydajnego algorytmu odzyskiwania szczegółów z prześwietleń i niedoświetleń, który według wielu użytkowników przewyższa rozwiązania konkurencji.

DxO Optics Pro Elite 9 jest dostępny do pobrania na tej stronie. Aby ściągnąć software, należy jedynie wypełnić krótką ankietę. W zamian otrzymujemy dożywotnią licencję na dwa komputery, pozbawioną jednakże możliwości darmowej aktualizacji.

Jan Wodziński

Miłośnik polskich gór i dobrego, najczęściej wysokokalorycznego jedzenia. Odnajduje piękno w każdej ze sztuk, lecz najbardziej pociąga go fotografia - w szczególności modowa i portretowa. Jest fanem nowoczesnych technologii, który z sentymentem patrzy na analogową przeszłość.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl