ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Inne

Nowe edycje Adobe Photoshop i Premiere Elements Jan Wodziński

2016-10-04
1 komentarzy
16
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Nowe edycje Adobe Photoshop i Premiere Elements
Adobe wprowadza na rynek nowe edycje programów do obróbki zdjęć i filmów - Photoshop Elements 15 oraz Premiere Elements 15

Produkty z serii Elements cieszą się sporą popularnością - nie tylko dzięki łatwości obsługi ale także przez to, że posiadają własnościową licencję - kupujemy je raz a nie poprzez subskrypcję. Adobe zdecydowało się udoskonalić serię dla początkujących użytkowników wprowadzając wiele nowości.

Piętnasta edycja Photoshopa Elements wzbogacona została między innymi w nowe "edycje wspomagane" ("Guided Edits"), a wśród nich na przykład "Photo Text" - zmiana obrazu w obraz tekstowy, "Painterly" - interaktywne filtry pozwalające malować obrazami czy "Speed Pan" - symulacja efektu panningu. W nowym "Elementsie" znajdziemy także znany z Photoshopa CC filtr służący korekcji rys i szczegółów twarzy, nowe paczki kreatywnych filtrów oraz narzędzie do tworzenia ramek.

Wraz ze wzbogaceniem Photoshopa Elements, Adobe udoskonaliło także moduł Elements Organizer - w przystosowanym do ekranów dotykowych programie znajdziemy między innymi inteligentne tagowanie oparte na zawartości obrazu, ulepszone wyszukiwanie czy też usprawnioną edycję masową.

Z kolei w nowej edycji edytora wideo Premiere Elements wprowadzono wspomagany tryb dostosowywania warstw, który umożliwia zastosowanie filtrów i efektów na całym klipie. Adobe zaimplementował także znaną z Lightrooma funkcję "Haze Removal" usuwającą zamglenie z obrazu. Premiere Elements 15 posiada także funkcję wykrywania twarzy która wspomaga skuteczne cięcie materiału wideo oraz ulepszone narzędzia edycji ścieżek dźwiękowych.

Adobe Photoshop Elements 15 i Premiere Elements 15 dostępne są jako zestaw w cenie 149,99 dolarów. Możliwa jest także aktualizacja do najnowszej wersji w cenie 119,99 dolarów. Uczniowie i nauczyciele mogą liczyć na sporą zniżkę - oba programy będą mogli zakupić za 79,99 dolarów. Cena pojedynczego programu wynosi 99,99 dolarów a pojedynczej aktualizacji - 79,99 dolarów.

Więcej informacji o nowych edycjach programów Adobe Elements znajdziecie na stronie producenta.

Jan Wodziński

Miłośnik polskich gór i dobrego, najczęściej wysokokalorycznego jedzenia. Odnajduje piękno w każdej ze sztuk, lecz najbardziej pociąga go fotografia - w szczególności modowa i portretowa. Jest fanem nowoczesnych technologii, który z sentymentem patrzy na analogową przeszłość.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl