ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Inne

VSCO otworzyło darmowe studio fotograficzne Jan Wodziński

2016-08-11
6 komentarzy
69
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
VSCO otworzyło darmowe studio fotograficzne
Firma VSCO, znana z popularnej aplikacji mobilnej do edycji zdjęć i presetów do Ligtrooma otworzyła właśnie darmowe studio w Nowym Jorku

Producent aplikacji mobilnej VSCO Cam oraz twórca rozbudowanego zestawu presetów do Lightroom'a imitujących popularne błony fotograficzne wyszedł naprzeciw młodym i ambitnym fotografom chcącym rozwijać swoją pasję. W dzielnicy NoMad w Nowym Jorku powstało Open Studio - miejsce, gdzie fotografowie mogą realizować swoje projekty bez konieczności ponoszenia często bardzo dużych kosztów wynajęcia przestrzeni studyjnej.

Studio Open Space wyposażone jest w stałą cykloramę i podstawowy zestaw oświetlenia studyjnego który jest oddany do dyspozycji użytkowników. Aby skorzystać z przestrzeni należy wypełnić formularz dostępny na stronie VSCO i uzasadnić w nim, dlaczego projekt który chcemy zrealizować jest dla nas ważny - na tej podstawie odbywa się selekcja kandydatów do skorzystania ze studia.

O ile samo wynajęcie jest darmowe, należy wspomnieć, że w przypadku wycofania rezerwacji na mniej niż 72 godziny przed sesją stracimy obowiązkowy depozyt w wysokości 250 dolarów. Jesteśmy też oczywiście odpowiedzialni za stan wypożyczonego sprzętu. Maksymalny czas jednorazowego wykorzystania przestrzeni wynosi 2 godziny przy czym w studio może przebywać maksymalnie 6 osób. Open Studio możemy wykorzystać tylko do projektów niekomercyjnych.

VSCO nie wyklucza, że w przyszłości otworzy więcej podobnych miejsc w innych lokalizacjach.

Jan Wodziński

Miłośnik polskich gór i dobrego, najczęściej wysokokalorycznego jedzenia. Odnajduje piękno w każdej ze sztuk, lecz najbardziej pociąga go fotografia - w szczególności modowa i portretowa. Jest fanem nowoczesnych technologii, który z sentymentem patrzy na analogową przeszłość.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl