ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Filmowy CVT-20, uniwersalny A3 i lekki C1 - trzy statywy Genesis Jan Wodziński

2016-08-11
1 komentarzy
13
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Filmowy CVT-20, uniwersalny A3 i lekki C1 - trzy statywy Genesis
Jeden do filmowania i dwa fotograficzne - na polski rynek wchodzą trzy nowe statywy Genesis Base

Pierwszą zaprezentowaną dzisiaj nowością jest profesjonalny statyw filmowy CVT-20 Kit. Zestaw składający się ze statywu CVT-20 oraz olejowej głowicy VF-7.5 waży 5,24 kg. Składa się z trzech sekcji, co sprawia, że można go używać zarówno do filmowania z perspektywy żabiej jak i ptasiej. Głowica posiada możliwość regulowania siły odchylania oraz wyposażona jest w dwie libelki do poziomowania samej głowicy oraz statywu.

Sugerowana cena detaliczna produktu wynosi 935 zł.


Statyw filmowy CVT-20 Kit
Statyw filmowy CVT-20 Kit

A3 Kit - kolejna nowość w ofercie Genesis - jest stabilnym statywem przystosowanym do używania z cięższymi zestawami fotograficznymi. Maksymalny udźwig zestawu wynosi 12 kg przy masie własnej wynoszącej 2 kg.

Statyw wyposażony jest w głowicę kulową BH-34 z ogranicznikiem docisku kuli. Mocowanie szybkozłączki jest kompatybilne ze standardem Arca-Swiss. Nogi statywu posiadają uszczelki na złączeniach, a jedna z nóg wyposażona jest w funkcję monopodu. Zestaw dostępny jest w kolorze szarym i zielonym, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 395 złotych.


Statyw fotograficzny A3 Kit
Statyw fotograficzny A3 Kit

Genesis wprowadziło na rynek także ultralekki produkt dla mobilnych fotografów. Jest nim ważący 1,42 kg, wykonany z karbonu statyw C1 kit z głowicą BH-34. Ma udźwig 10 kg a jego maksymalna wysokość to 170,8 cm. Sugerowana cena detaliczna to 675 zł.

W ofercie Next77 znajdziemy także akcesoria firmy Genesis jakimi są płytki L-kształtne w standardzie Arca-Swiss w cenie od 95 zł oraz stopkę do monopodu Genesis Base S-1 Stand, która poprawia stabilność podparcia. Jej cena detaliczna wynosi 80 zł.


Lekki statyw C1 Kit
Lekki statyw C1 Kit

Więcej informacji na temat sprzętu Genesis znajdziecie na stronie producenta i dystrybutora.

Jan Wodziński

Miłośnik polskich gór i dobrego, najczęściej wysokokalorycznego jedzenia. Odnajduje piękno w każdej ze sztuk, lecz najbardziej pociąga go fotografia - w szczególności modowa i portretowa. Jest fanem nowoczesnych technologii, który z sentymentem patrzy na analogową przeszłość.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl