ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Nikon Coolpix W100 - wytrzymały kompakt dla całej rodziny Krzysztof Mularczyk

2016-08-01
1 komentarzy
6
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Nikon Coolpix W100 - wytrzymały kompakt dla całej rodziny
Nikon prezentuje Coolpix W100. To wszystkoodporny aparat kompaktowy z 3-krotnym zoomem i matrycą o rozdzielczości 13 Mp

Nikon wprowadza do oferty rodzinny aparat kompaktowy, z którym można nurkować na głębokość do 10 m, a do tego jest wstrząsoodporny przy upadku z wysokości do 1,8 m, odporny na niską temperaturę do -10oC i pyłoszczelny. Sprawdzi się więc w każdym miejscu - zarówno na plaży, jak i w górach.

Wyposażono go w 13-megapikselową matrycę, 3-krotny zoom optyczny oraz 2,7-calowy wyświetlacz. Producent gwarantuje łatwą obsługę dla każdego członka rodziny. Aparat został wyposażony w specjalne przyciski jednofunkcyjne i prosty interfejs. W trybie Łatwa automatyka aparat sam dobiera wszystkie ustawienia, a funkcja Portret inteligentny pozwala korzystać z takich trybów, jak AF z priorytetem twarzy, który automatycznie wykrywa twarz fotografowanej postaci i ustawia na niej ostrość. Natomiast dzięki funkcji Kadrowanie twarzy pod wodą aparat automatycznie robi zdjęcia, kiedy wykryje twarz gdy nurkujemy w morzu, czy basenie.

Nowy Coolpix ma też wbudowany moduł Bluetooth i dzięki technologii SnapBridge można błyskawicznie udostępniać zdjęcia i filmy w Internecie. Pozwala ona na automatyczne przesyłanie plików do urządzenia mobilnego, ułatwiając ich natychmiastowe udostępnianie na portalach społecznościowych.

Nikon Coolpix W100 będzie dostępny w pięciu wersjach kolorystycznych: niebieski, różowy, biały, żółty (lato 2016) oraz "morski świat" (od jesieni 2016).

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl